Andirin.com
kuzbük villa-tekne turu

kuzbük villa-tekne turu

Kuzbuk villa, en ünlü Türk tatil kasabası, birçok restoran, market tezgahı ve Türkiye’deki en iyi plajların bulunduğu yerlerden biri de Marmaris’dir. MARMARİS KİRALIK VİLLA VE YAZLIKLAR
Marmaris, Muğla ilimize bağlı , coğrafi konumu nedeniyle Akdeniz ve Ege Denizi’nin kavuştuğu yerde, önemli bir liman ve sahil kentidir.  Ege bölgesinin en büyük tatil yöresi de diyebiliriz Marmaris için. Sahil şeridinin uzunluğu, doğa harikası, bakir koyları,  manzarası, muhteşem koyları, marinalar, antik yerleşim yerleri ve  aktivite çeşitliliği, her sene bu bölgeye  yabancı ve yerli tatilciyi çekmektedir. Mavi yolculuk ve yat turları da yapılmaktadır. Günübirlik turlar, oldukça revaçtadır. Dalyan’a ve çevreye turlar ile mavi yolculuk yapabilme imkanı sunmaktadır. Dalaman Havalimanı’na yakındır. Marmaris’in  önemli gezilecek bölgeleri ;  İçmeler, Selimiye, Turunç, Söğüt ve Bayır köyleri’dir. Marmaris kiralık villa açısından da Türkiye’de önemli bir yere sahiptir. Kuzbük kiralık villa, Söğüt Kiralık Villa ve Bayır Kiralık Villa ve yazlıklarda önemli bir yere sahip olmaya başlamıştır. Marmaris Selimiye Kiralık Yazlık Villalar son yıllarda çokça talep görmüştür. Kuzbük villalarımızdan birinde, sahil boyunca konaklamanız süresince sunulan tekne turlarından birini de alabilirsiniz. Yorucu bir yelkenle bir gün boyunca dolaşın; güzel kıyı şeridinde alarak ve hoş geziler yaparak. Marmaris’de sonbahar ve kış günleri gün ışığında, gün ışığıyla hala sıcaktır. Öyleyse  self-catering villalarımızdan birini kaçırmayın!  Broşürlerimizi indirebilirsiniz.

 

Tekne Turu sabah 10’da başlıyor, akşam 17’de sona eriyor. Öğlen yemeğinde balık, makarna ve salata servis ediliyor, balıklar seyir esnasında mangalda pişiriliyor. Gidilen duraklar arası çok uzun değil. Günün sonunda yüzmeye doymuş mutlu insanlar olarak tekneden ayrılacaksınız.


kuzbuk-villa

 

Marmaris Kuzbuk’daki villalarımızda unutulmaz tatiller
Marmaris’in olağanüstü koylarında ,  unutulmaz tatil anılarıyla vakit geçirmek istemez misiniz? Marmaris, güneşlenmenin ve su sporlarının tadını çıkarmak için harika bir yer. Birçok adalar, küçük koylar ve berrak su ile Marmaris ;  yüzme, yelken ve dalma ile sizi aktif bir tatil yapmaya davet ediyor. Güneşin altında dinlenmeyi tercih ederseniz, Kuzbük’deki bir havuz bulunan Marmaris  villalarımızdan birinde kaldığınızdan emin olun; neden birçok adadan birinde Marmaris’in tenha plajlarına günlük geziler planlamıyorsunuz? Marmaris uzakta değil, farklı bir tatil beldesidir. Uçakla oraya kolayca gidebilir ,  Dalaman havaalanı’na çok yakın. Dalaman  havaalanı’nda kiralayacağınız bir kiralık araçla kolayca keşfedilebilecek olan bu güzel Marmaris’in  dört bir yanında  villalarımız var.

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir