Kuzbük villa

Marmaris ‘ e bağlı Bozburun beldesinde Kuzbük Yarımadasın ‘ da yer alan bu lüks kiralık yazlık , konumu , mimarisi ve konforuyla adeta görenleri büyülüyor . Bozburun merkeze 2 dakikalık mesafede yer alan Germe Koyundan başlayan tatil serüveniniz Kuzbük Yarımadasında devam ediyor . Öncelikle Germe Koyundan hareket eden villamıza ait olan ufak tekne eşliğinde masmavi Ege denizinin sularında 10 dakikalık yolculuk ile başlıyor . Tekne yolculuğu süresince gözlerden uzak turkuaz rengi koylar selamlıyor sizleri . Daha sonrasında teknemiz villamıza ait olan iskeleye yanaşıyor ve muhteşem villamıza ulaşmış oluyorsunuz . Villa Kuzbük 2 ayrı yapıdan oluşmaktadır . Ana binamızda 2 adet yatak odası , salon , mutfak ve denize nazır geniş bir veranda mevcuttur . Hemen sağ tarafta yer alan binamız da ise ; yatak odası ve ufak bir mutfak yer almaktadır . Villamız denize sıfır konumda olduğundan dolayı yüzme havuzu yoktur . Fakat denize nazır çok güzel bir jakuzisi mevcuttur . Villamızın yaklaşık 500 mt sol tarafında sadece kotraların ve katamaranların yanaştığı çok güzel bir restorant mevcuttur . Dilerseniz bu restorantta romantik bir akşam yemeği ya da harika bir köy kahvaltısı yiyebilirsiniz . Restorantın villamız ile herhangi bir bağlantısı olmadığından yemekleriniz ücretlidir . Yarımada da elektrik şebekesi bulunmadığından villamızın elektriği güneş panellerinden ve de jeneratör ile sağlanmaktadır . Villamıza ait olan tekneyi kaptanını arayarak dilediğiniz zaman Bozburun şehir merkezine gidip – gelmek için kullanabilirsiniz . Bozburundan Germe Koyuna giden yolun 1 KM ‘ si stabilizedir . Fakat lüks araçların dahi ulaşım sağlayabileceği rahat bir yoldur .

 

– Villamız doğa ile iç içe olduğu için çevrede ; böcek , sinek , kelebek, vb. görebilirsiniz. Villa sahipleri tarafından tedbir amaçlı gerekli ilaçlama çalışmaları yapılmaktadır.

 

– Villalarımızda ; ilk gün villaya giriş saati öğleden sonra saat 15:00 ‘ dir. Villadan son gün çıkış saati sabah saat 10:00 ‘ dır. Bu saatler arasında villamızın genel  temizliği yapılmaktadır. Villaya erken saatlerde giriş yapmanız durumunda  yardımcı olamayacağımızı sizlere belirtmek istiyoruz. Villaya belirtilen saatlerde giriş ve çıkış yapmanızı siz değerli misafirlerimizden rica ediyoruz.